Firmamızda satılan RECI marka lazer tüpleri ve güç kaynakları hiçbir  aracı  firma  kullanmadan  Reci Laser Technology'nin Pekin (Beijing)'de ki  fabrikasından  ithal edilmektedir.

RECI bütün dünyada sadece  ilk  fatura  sahibine  garanti  vermektedir.  Aracı firmalardan alınan ürünler garanti  dışındadır.

RECI tarafından ilk  fatura  sahibine (FİRMAMIZA)  verilen  8  aylık  garanti  süresi  firmamızdan satın almış olduğunuz bütün RECI marka lazer tüpleri için geçerlidir.

Garanti süresi, ürünler yurtdışından yüklendiği anda başlamaktadır. Bu sebeple ürünlerimizin tamamı hava kargo ile Türkiye'ye getirilmektedir. Firmamız satılan ürünlerin en uzun garanti süresi ile müşteriye ulaşması için daima sınırlı sayıda ürün getirmektedir.

Garanti sürecinde otorite RECI firması olduğu için satın almış olduğunuz ürünlerin kullanımında ürün açıklamalarında yazan şartların yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Garanti süresi içinde oluşacak arızalarda lazer tüplerinin kafasında yazılı olan seri numarası ve arızaya ait video üzerinden yapılacak takip sonucunda arızalı ürün RECI tarafından yenisi ile değiştirilecek ve yeni ürün nakliye masrafları RECI tarafından karşılanaraktan müşterinin adresine gönderilecektir.

 ( 9281 Okunma )Etiketler : Reci Z2 Lazer Tüp Reci 100 Watt Lazer Tüpü Reci Cam Tüp Lazer Reci Cam Tüplü Lazer Reci Lazer Cam Tüp Lazer Tüp Co2 Lazer Tüp Cam Lazer Tüpü Cam Tüplü Lazer Reci Z4 Lazer Tüp Reci Z6 Lazer Tüp Reci 120 Watt Lazer Tüpü Reci 150 Watt Lazer Tüpü